No video

2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video HD )


Emiljano Mehmeti
Emiljano Mehmeti

I papar fare je heccc atyyy oh gjigand!!

Vor 11 Minuten
King Gamer
King Gamer

10M

Vor 5 Stunden
Isa Gashi
Isa Gashi

♡♡♡♡♡♡♡

Vor 16 Stunden
usaa-Daady1 usaa-Daady1
usaa-Daady1 usaa-Daady1

avvv baba turkë nanne jav qiftë'i duhet ni luftë kesja bote mu pastru gjdo sendë e kan dhieee ska lezet as mi paaa kullleraaa'

Vor 19 Stunden
123. Anisa
123. Anisa

Sa gabime i bone👀

Vor 23 Stunden
Willy Ana
Willy Ana

I love sa gabime from indonesia 😍😍😍😍😍😍😍

Vor Tag
KINGMAN Gaming
KINGMAN Gaming

Shum te bukur2ton dhe donjeta kush i don like❤️❤️

Vor Tag
evi tafa
evi tafa

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😓😓😓😓

Vor 2 Tage
Aleks GAMING
Aleks GAMING

hej njeres shoki ne kanalin tim dhe beni subscribe

Vor 2 Tage
Lumturije Smajlaj
Lumturije Smajlaj

Sa gabime sa 😭😭😭shum

Vor 3 Tage
Iplay4fun
Iplay4fun

o zot sa ze te bukur paska donjeta bravo keni bere nje bashkepunim te shkelqyer

Vor 3 Tage
Anita Qevani
Anita Qevani

😊

Vor 3 Tage
Alban Sadriu
Alban Sadriu

Konge ma e mira

Vor 4 Tage
Gonzalo Rodriguez Gacha
Gonzalo Rodriguez Gacha

Dem fejse xhall nvorr kjo kng

Vor 4 Tage
Ekrem Kovaqi
Ekrem Kovaqi

me tjren me tjerin te dua

Vor 4 Tage
MURSEL Murseli
MURSEL Murseli

Shum duet i bykur vazhdoni keshtu ...

Vor 5 Tage
flamur xhaka
flamur xhaka

2ton mos bo ma qisi kamg po qite nj te re

Vor 5 Tage
Dixy M
Dixy M

😍😍😍

Vor 5 Tage
Nuhi Mustafa
Nuhi Mustafa

po

Vor 5 Tage
Big Samson
Big Samson

Shumè pa lidhje

Vor 5 Tage
po mir po knon ahhahahahhah
po mir po knon ahhahahahhah

Donjeta zanin ma tmir

Vor 5 Tage
Alfa Media
Alfa Media

Cka ka 2toni po flen nklip syt mshel 😂😂😂

Vor 6 Tage
Queen M
Queen M

T'kom pas pik'tdopt ala tkom edhe sot 😍😍❤💍

Vor 6 Tage
Erijon dallaveri
Erijon dallaveri

👍👍👍👌

Vor 7 Tage
Mobishop Seli
Mobishop Seli

kosova

Vor 8 Tage
Mobishop Seli
Mobishop Seli

hcdhggghshheh

Vor 8 Tage
Sami Jahiu
Sami Jahiu

Jeni mat mir ju se sa tjerve ju dua shum edhe ma shum sukseseve 😍😍😍💝💘💘💗💞💞💞💟💟💝💝💝

Vor 9 Tage
giuliaxx furlan9
giuliaxx furlan9

Beautiful song i'm italian girl❤😍

Vor 10 Tage
Klei siano
Klei siano

amo

Vor 7 Tage
Valton Rexhepi
Valton Rexhepi

2toni e ka qit kangen e fort Donjeta

Vor 10 Tage
ㄕSxlence
ㄕSxlence

💙💙💙 🇽🇰🇦🇱🇫🇷🤘🤘💙

Vor 10 Tage
Bashkim Emini
Bashkim Emini

donjeta mir po i emiton muziken rumune.

Vor 10 Tage
Fan of Music
Fan of Music

O me to vertet 🤔🤔

Vor Tag
Anda Alla
Anda Alla

Kenge super commenti

Vor 11 Tage
nessunoo nessuno
nessunoo nessuno

super kenge ,bravo 2 ton gjithmone surprizon me tekstet

Vor 11 Tage
Edrien Sharka
Edrien Sharka

per ty e kam lon anash edhe veten... sigurt qe kjo kong e ka prek dike

Vor 11 Tage
Flora Dullovi
Flora Dullovi

Ashtu mendoj dhe un dote ket sukses

Vor 12 Tage
Mire Mire
Mire Mire

Bello questa canzone mi piace tanto sono italiana

Vor 12 Tage
HAZBI R
HAZBI R

🌟🌟

Vor 12 Tage
Gane Gane
Gane Gane

Ti me tetri me mu je Tash te lash sa fjjale Po kurr still that me mu ndryshuar me ty me lane me 40me ty kartheve lash than shthash me te pin itati lanshos me me sod Po du ma shum SI kur me tour me ndjenja undrin sjena bashing me mu je Tash lash than that pashttash lash than she

Vor 12 Tage
* MARIJA RUKAJ *
* MARIJA RUKAJ *

super kengeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Vor 12 Tage
Anila.berisha Anil a
Anila.berisha Anil a

O Zot sa keng e bukur fiks per muaaa❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍👍😜

Vor 12 Tage
Alina Mejdinoska
Alina Mejdinoska

Ju lumt

Vor 13 Tage
Shqipe AL
Shqipe AL

🇦🇱😘🇦🇱👐👍

Vor 14 Tage
xh d
xh d

E bukur shum.kjo kng

Vor 14 Tage
Kim Taeyang
Kim Taeyang

Love you girl

Vor 14 Tage
Khaled Iqbal
Khaled Iqbal

dont know what is the song but the voice of the girl is soo good ..

Vor 14 Tage
Mine Cirakoglu
Mine Cirakoglu

Um was geht es eigentlich? Kann mir das mal jemand übersetzen 😁

Vor 14 Tage
Ylli Nema
Ylli Nema

2ton je me i miri

Vor 14 Tage
Ylli Nema
Ylli Nema

Nese mendoni se 2ton eshte me i miri like nese jo koment

Vor 14 Tage
Berti Kashta
Berti Kashta

Shume bukur

Vor 14 Tage
Greta Bardhi
Greta Bardhi

Like ai qe e pelqen

Vor 15 Tage
Greta Bardhi
Greta Bardhi

Super kenge

Vor 15 Tage
Greta Bardhi
Greta Bardhi

Like ai qe e pelqen

Vor 15 Tage
Alexandra Lucaci
Alexandra Lucaci

❤❤❤❤

Vor 15 Tage
wwe champion
wwe champion

Arjanit

Vor 15 Tage
wwe champion
wwe champion

Diton

Vor 15 Tage
wwe champion
wwe champion

Love. zemer

Vor 15 Tage
wwe champion
wwe champion

Love

Vor 15 Tage
Vafire Beqiri
Vafire Beqiri

🆒👌👍

Vor 16 Tage
Granit Hamiti
Granit Hamiti

Geht geht man muss eine bessers raus bringen 😅

Vor 16 Tage
Next Phone
Next Phone

Mos

Vor 17 Tage
Rinaldo Lasko
Rinaldo Lasko

💣💣💣👌👌👌👌👌

Vor 17 Tage
Ilmi Selimi
Ilmi Selimi

❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋

Vor 17 Tage
MobilGamer001
MobilGamer001

Shum e fort

Vor 17 Tage
Romarjo Kaloshi
Romarjo Kaloshi

Ooooo zot ca zeri kjo vajza bravo bravo suksese te metejshme

Vor 17 Tage
erlind pacolli
erlind pacolli

Like krejt qit kang se m a mira osht mos pritoni like qit kang 💝💝

Vor 18 Tage
Mondi Seitlli
Mondi Seitlli

Konga me fantastike qe egziston per momentin bravo 2 ton b donjeta

Vor 19 Tage
Ibrahim Rroshi
Ibrahim Rroshi

Super keng 😘😘

Vor 20 Tage
rami malek elliot aldreson xx Josh xx
rami malek elliot aldreson xx Josh xx

zeynep sanli and talip karatas

Vor 20 Tage
Kujtim Ker
Kujtim Ker

Kuki kereka mir 🇨🇭🇨🇭🇨🇭👍👍

Vor 20 Tage
fuckserbs uqk
fuckserbs uqk

2ton kot je

Vor 20 Tage
MURSEL Murseli
MURSEL Murseli

Bukur shuum

Vor 20 Tage
AEK 21
AEK 21

2ton deri tani më i miri nga Kosova

Vor 20 Tage
Besart Osmani
Besart Osmani

😘😘😘😘😘💑💑

Vor 20 Tage
armin drm
armin drm

keng shum e bukuur

Vor 21 Tag
Armand Çakalli
Armand Çakalli

Uehd1wjrjeoshfiri

Vor 21 Tag
Valdrin Hajdini
Valdrin Hajdini

💜💝

Vor 21 Tag
Genti Mamuti
Genti Mamuti

Ma të fortit

Vor 22 Tage
Lori Murtezaj
Lori Murtezaj

kann ich nicht so Hi

Vor 22 Tage
Ermira Abdii
Ermira Abdii

Shum bukur Donjeta të lumt👑🤩♥️💋

Vor 22 Tage
Elisa xhesika ma emir Rraqi
Elisa xhesika ma emir Rraqi

2ton ft Donjeta ❤❤

Vor 22 Tage
rigersi kepi
rigersi kepi

Bravooooooo😃

Vor 22 Tage
Luftar Cibuku
Luftar Cibuku

Superrrrrr❤❤

Vor 22 Tage
Shpetim Rexhepi
Shpetim Rexhepi

Donjeta e mrekullueshme

Vor 22 Tage
DJ KUSHTRA
DJ KUSHTRA

Like per Donjeten dhe 2Ton bestt songg 👍👍👍

Vor 23 Tage
Shera Hoti
Shera Hoti

Qysh je o j bukra

Vor 23 Tage
Deon Shala
Deon Shala

iiooqwertyuiopasdfghjklzxcvbnm🇦🇱🇦🇱a

Vor 23 Tage
Kushtrim Brahaj
Kushtrim Brahaj

Bukur shum

Vor 24 Tage
shkelzeni imeri
shkelzeni imeri

😃🤨😍😍👍👍👌

Vor 24 Tage
Dajana vasili
Dajana vasili

Keng e bukur bravo 2ton 😘😘😘😘😘

Vor 24 Tage
Gjazi schneller
Gjazi schneller

Ola shume obabi

Vor 24 Tage
Safet Ajdari
Safet Ajdari

Bravo👏👏👏

Vor 24 Tage
Remzi Kastrati
Remzi Kastrati

Ju lumt 2 toni donjeta

Vor 24 Tage
Shpejtim Asllani
Shpejtim Asllani

sukses super ze donjeta ♡♡

Vor 25 Tage
Viola Abazi
Viola Abazi

Das ist mein Onkel 💪😉❤️

Vor 25 Tage
Kimete Salihu
Kimete Salihu

👊👊☝️🙏

Vor 25 Tage
Bashkim Duraki
Bashkim Duraki

😉😆😉😠😠😈😈🗼🏰🗼🏫🔛🔙🔙🔙🔙🔙🔙🔙♋

Vor 25 Tage
Bashkim Duraki
Bashkim Duraki

duyduieo9e0eidhhdhd😡😄😄

Vor 25 Tage
mateo shnai
mateo shnai

shum e bukur kenga me pelken shum fare u lumt vazdoni ksu 😉😉

Vor 25 Tage
SLIME SLIME
SLIME SLIME

Ju lutem edhe ni keng bashk me 2 ton

Vor 26 Tage
SLIME SLIME
SLIME SLIME

Ti metjetren Un me tjetrin Ma sjena bashk Sa fjal kisha dasht me ti than qe kurr sti thash

Vor 26 Tage
FilmsPro 24
FilmsPro 24

lovee donjeta

Vor 26 Tage

Nächstes Video

S4MM - Dashuri
S4MM - Dashuri

S4MM

Vor 4 Monate